184 şikayet edince ne olur?

184 şikayet edince ne olur? 184 şikayet edince ne olur?, ALO 184'e yapılacak başvuru neticesinde bir aksaklığın tespiti halinde ilgili İl Sağlık Müdürlüğü veya Bakanlık nezdindeki ilgili Genel Müdürlük SABİM hattı tarafından konuyla ilgili bilgilendirilerek aksiyon alınması sağlanabilmektedir.

184 şikayet edince ne olur?


ALO 184'e yapılacak başvuru neticesinde bir aksaklığın tespiti halinde ilgili İl Sağlık Müdürlüğü veya Bakanlık nezdindeki ilgili Genel Müdürlük SABİM hattı tarafından konuyla ilgili bilgilendirilerek aksiyon alınması sağlanabilmektedir.

184 nereye şikâyet edilir?

Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi

Sağlık hizmeti ile ilgili talep ve öneriler ALO 184 Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezinde değerlendiriliyor.


Devlet hastanesinde doktor nereye şikâyet edilir?

Alo 184 Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi Dr.

Eyüp Sultan devlet hastanesinde cildiye polikliniğinde doktor *** adlı doktorun aşırı üslupsuz konuşmaları vardı.


184 Beni neden aradı?

İşte tüm detaylar… 184 Nerenin Numarası? Alo 184 Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi'ne(SABİM) ait Tütün İhbar Hattı'dır. Bu telefon numarasına yapılan şikayet ve ihbarlar neticesinde ilgili bölgeye en yakın olan tütün denetim ekipleri gönderilmektedir.


Bir hastaneyi nereye şikâyet edebilirim?

Alo 184 Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi Şikayet.

Sürekli rahatsız eden numara nereye şikayet edilir?

BTK Bilgi ve İhbar Merkezi'ne 120 Numaralı Telefon Kanalıyla Ulaşılabilmektedir.

Birini şikayet edince ne olur?

Şikayet ettiğiniz kullanıcı veya gruba haber verilmez. Ayrıca, şikayet ettiğiniz grup veya kullanıcıya ait kimliğin yanı sıra ilgili mesajın gönderilme zamanı ve türüyle (görsel, video, metin vb.) ilgili bilgiler de WhatsApp'a iletilir.


Bir doktor nasıl şikayet edilir?

Alo 184 Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi Dr.

Eyüp Sultan devlet hastanesinde cildiye polikliniğinde doktor *** adlı doktorun aşırı üslupsuz konuşmaları vardı. İnsanları aşağılayıcı tavrını kimse çekmek zorunda değil. Beni çağırmayıp ileri saatli hastaları alarak beni boşuna 1 saat bekletti.


Yanlış tedavi uygulayan doktor nereye şikayet edilir?

Doktor ile hasta arasında kurulduğu kabul edilen vekalet ilişkisinin bir sonucu olarak bu davalarda tüketici mahkemelerinin görevli olduğu kabul edilmektedir. Özel hastanede uygulanan yanlış tedavi nedeniyle hastane ve hekime karşı tazminat davasının tüketici mahkemelerinde açılması gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığına nasıl şikâyette bulunabilirim?

Alo 184 Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi Ankara Alacaatlı Aile Sağlığı Merkezinde Görev Yapan Dr.


184 ne işe yarar?

SABİM, Yeni Koronavirüs Hastalığı ile mücadele kapsamında “Alo 184 Koronavirüs Danışma Hattı” olarak 7/24 hizmet vermektedir.

184 numarası kime ait?

Alo 184 Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezi Üslup Bozukluğu Sertliği. 14 Eylül 2023 tarihinde kalp damar cerrahisinden verilen diz üstü varis çorabı reçetesi ile Kastamonu Özden eczanesine geldim. Bacak bilek ölçüleri alınarak bir varis çorabı verdiler. İlk defa alıyorum ve gördüm.

Sigara içenler nereye şikayet edilir?

edenleri Alo 184'ü arayarak bildirebilirsiniz.