Bursa izmir otoban ücreti kaç TL?

Bursa izmir otoban ücreti kaç TL? Bursa izmir otoban ücreti kaç TL?, Bursa izmir otobanı kaç TL 2024?, HGS ücreti 2024 ne kadar?, Bursa izmir otoban ücreti nasıl ödenir?, Izmir otoban kaç para?, Bursa İzmir yeni otoban kaç saat?

Şuanda Bursa izmir otoban ücreti kaç TL? isimli sayfayı görüntülüyorsunuz. Daha fazlası için  Sayfamızı sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Bursa izmir otoban ücreti kaç TL?

Bursa izmir otobanı kaç TL 2024?, Buna göre, Bursa-İzmir arasındaki otoyol ücreti 330 liraya çıktı… İstanbul'dan İzmir'e otoyolu kullanarak gidecek olanlar içinse rakam, Osmangazi Köprüsü'nden geçişle beraber 710 lirayı buluyor… Bursa'dan İstanbul'a otoyolu kullanarak gidecekler ise Osmangazi Köprüsü geçiş ücretiyle beraber 380 lira ödeyecek…

Bursa izmir otobanı kaç TL 2024?

Bursa izmir otobanı kaç TL 2024?, Buna göre, Bursa-İzmir arasındaki otoyol ücreti 330 liraya çıktı… İstanbul'dan İzmir'e otoyolu kullanarak gidecek olanlar içinse rakam, Osmangazi Köprüsü'nden geçişle beraber 710 lirayı buluyor… Bursa'dan İstanbul'a otoyolu kullanarak gidecekler ise Osmangazi Köprüsü geçiş ücretiyle beraber 380 lira ödeyecek…

HGS ücreti 2024 ne kadar?

HGS ücreti 2024 ne kadar?, 2024 yılından itibaren Yavuz Sultan Selim Köprüsünden geçiş ücreti her iki taraftan da alınmaktadır. Bu durumda gidiş geliş toplam ücreti otomobiller için 70 TL, hafif ticari araçlar için 90 TL, motosikletler için 50 TL olmuştur.

Bursa izmir otoban ücreti nasıl ödenir?

Bursa izmir otoban ücreti nasıl ödenir?, Ödemeyi T.C. Ziraat Bankası veya QNB Finansbank A.Ş. şubeleri ile bu bankaların internet bankacılığı sistemlerinden, igs.otoyolas.com.tr internet adresinden ya da OTOYOL A.Ş. Mobil Uygulaması vasıtasıyla yapılabilir.

Izmir otoban kaç para?

Izmir otoban kaç para?, İstanbul - İzmir otoyolu 1.sınıf araçlar için Osmangazi Köprüsü'nden gidilerek 459 TL, ikinci sınıf araçlar için 1.080 TL, üçüncü sınıf araçlar için ise 1.280 TL tutuyor.

Bursa İzmir yeni otoban kaç saat?

Bursa İzmir yeni otoban kaç saat?, Bursa ile İzmir arasındaki mesafe 334 km km'dir ve en hızlı seferimizle yaklaşık 3 saat 30 dakika kadar sürmektedir.

2024 Osmangazi Köprüsü geçiş ücretleri ne kadar?

2024 Osmangazi Köprüsü geçiş ücretleri ne kadar?, Osmangazi Köprüsü Geçiş Ücretleri 2024

Osmangazi Köprüsü otomobil geçiş ücreti 399,00 TL, hafif ticari araç geçiş ücreti 640,00 TL ve motosiklet geçiş ücreti ise 280,00 TL'dir.


PTT HGS ücreti ne kadar?

PTT HGS ücreti ne kadar?, PTT işyerleri tarafından satılan HGS ürünlerinden yapışkan tipi etiket bedeli 80,00 TL, kart tipi etiket bedeli ise 120,00 TL'dir. Müşterilerin satış esnasında etiket bedeline ek olarak bakiye de yüklemeleri gerekmektedir.

HGS cezası ne kadar 2024?

HGS cezası ne kadar 2024?, Abonelik açılmadığı taktirde ücret tahsil edilemediğinden dolayı bu durum kaçak geçiş olarak tanımlanmaktadır. HGS'den kaçak geçiş yapan sürücüye ise cezai bir ilem uygulanmaktadır. HGS kaçak geçiş ücreti 2024 yılında HGS ücretinin 4 katı olarak hesaplanmaktadır.

HGS etiket ücreti ne kadar?

HGS etiket ücreti ne kadar?, Ürününüzdeki bakiye limitini seçebilir, bakiyenizin belirlemiş olduğunuz limitin altına düşmesi halinde, seçtiğiniz otomatik yükleme miktarı kadar tutarın ürününüze yüklenmesini sağlayabilirsiniz. HGS ürünü Etiket ve Kart tipi olarak sunulmaktadır. HGS etiketini 135 TL, HGS kartını 275 TL karşılığında alabilirsiniz.

Otoban için HGS şart mı?

Otoban için HGS şart mı?, Ülkemizde neredeyse bütün köprü ve otoyol gibi paralı girilen yolların ücretlerini ödeyebilmek için Hızlı Geçiş Sistemi'ne (HGS) dahil olunması gerekmektedir. Bu sisteme dahil olmadan paralı otoyolları ve köprüleri kullanmanız durumunda ise ceza ile karşılaşırsınız.

Otoban ücretini ödemezsem ne olur?

Otoban ücretini ödemezsem ne olur?, Otoyoldan çıkış yaptığınız tarihi izleyen 15 gün içinde İhlalli Geçiş Bildirimi üzerinde belirtilen banka şubelerine ödeme yapılmadığı taktirde geçiş ücretine1 (bir) kat cezaeklenir. Söz konusu toplam tutar45 (kırkbeş) gün içerisinde de ödenmez ise ceza tutarı4 (dört) kat olur ve hukuki süreç başlatılır.

Bursa otoban nereye kadar ücretsiz?

Bursa otoban nereye kadar ücretsiz?, Bursalıların merakla beklediği soruyu da cevaplandıran Cemalettin Torun, "Otoban, Bursalıların daha önce kullandığı 53 kilometrelik çevre yolu ile birleşecek. Bursalıların çevre yolu olarak kullandıkları Başköy'den Turanköy'e giden bölümde ücret alınmayacak. Bursa çevre yolu ücretsiz olarak hizmet vermeye devam edecek.

SON YAZILAR