3 lük strafor pakette kaç adet var?

3 lük strafor pakette kaç adet var? 3 lük strafor pakette kaç adet var?, Bir pakette kaç tane strafor var?, 3 lük strafor paketi ne kadar?, 3 cm XPS paketinde kaç adet var?, 4 cm strafor pakette kaç adet var?, 3 lük strafor paketinde kaç adet var?

Şuanda 3 lük strafor pakette kaç adet var? isimli sayfayı görüntülüyorsunuz. Daha fazlası için  Sayfamızı sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

3 lük strafor pakette kaç adet var?

Bir pakette kaç tane strafor var?, Yükseklik 100 cm Malzeme EPS Levha Genişlik 50 cm Kalınlık 3 cm Renk Siyah Kullanım Yeri İç ve dış yüzeylerde,Isı Yalıtımı, ambalaj vb.Paketiçi 16 adet 8 m2 alan kaplamaktadır.

Bir pakette kaç tane strafor var?

Bir pakette kaç tane strafor var?, Yükseklik 100 cm Malzeme EPS Levha Genişlik 50 cm Kalınlık 3 cm Renk Siyah Kullanım Yeri İç ve dış yüzeylerde,Isı Yalıtımı, ambalaj vb.Paketiçi 16 adet 8 m2 alan kaplamaktadır.

3 lük strafor paketi ne kadar?

3 lük strafor paketi ne kadar?, 1 Paket İçeriği 10 adet Levha Dan Oluşmaktadır.

3 cm XPS paketinde kaç adet var?

3 cm XPS paketinde kaç adet var?, 3 cm XPS. paket içinde 14 adet levha bulunmaktadır. 1 paket 10,08 m2 yer kaplar. düz ve pürüzlü olmak üzere 2 çeşiti vardır.

4 cm strafor pakette kaç adet var?

4 cm strafor pakette kaç adet var?, Yükseklik 100 cm Malzeme EPS Levha Genişlik 50 cm Kalınlık 4 cm Renk Beyaz Kullanım Yeri İç ve dış yüzeylerde,ısı yalıtım , ambalaj vb.Paketiçi 12 adet 6 m2 alan kaplar.

3 lük strafor paketinde kaç adet var?

3 lük strafor paketinde kaç adet var?, Yükseklik 100 cm Malzeme EPS Levha Genişlik 50 cm Kalınlık 3 cm Renk Siyah Kullanım Yeri İç ve dış yüzeylerde,Isı Yalıtımı, ambalaj vb.Paketiçi 16 adet 8 m2 alan kaplamaktadır.

2 cm strafor pakette kaç adet var?

2 cm strafor pakette kaç adet var?, Yükseklik 100 cm Malzeme EPS Levha Genişlik 50 cm Kalınlık 2 cm Renk Siyah Kullanım Yeri İç ve dış yüzeylerde,Isı Yalıtımı, ambalaj vb.Paketiçi 25 adet 12,5 m2 alan kaplamaktadır.

Strafor köpük duvara ne ile yapışır?

Strafor köpük duvara ne ile yapışır?, Strafor duvar paneli uygulama yapılırken duvarınızda herhangi bir yıkım, çivi ya da vida çakma gibi durumlar olmaz. Strafor duvar paneli yapıştırıcısı ile duvarınıza yapıştırılır.

Strafor köpük kutu ne kadar soğuk tutar?

Strafor köpük kutu ne kadar soğuk tutar?, kutu (strafor ) , jel buz kasetleriyle 72 saat kadar. koruma sağlamaktayız .

Strafor köpük suya batar mı?

Strafor köpük suya batar mı?, Strafor paneller su geçirmez şekilde üretilirler. Bu sebeple mutfak ve banyo gibi alanlarda da rahatça kullanabilirsiniz.

2 lik XPS paket kaç tane var içinde?

2 lik XPS paket kaç tane var içinde?, 2 cm XPS. paket içinde 20 adet levha bulunmaktadır.

5 cm XPS pakette kaç adet var?

5 cm XPS pakette kaç adet var?, 5 cm XPS Isı Yalıtım Levhası (28-32 DNS) Kalınlık :5 cm Yoğunluk : 28-32 DNS Levha Ebatları :60cm x 120cm Paket Metrajı :5,76 m2 Paket m3 :0,288 m3 Levha Adedi/Paket :8 Adet Ürün Açıklaması duvar, kolon ve kirişlerin ısı yalıtımında kullanılan ekstrüde polistren ısı yalıtım levhalarıdır.

1 paket 5 lik strafor kaç metrekare?

1 paket 5 lik strafor kaç metrekare?, Teknik Özellikler Yükseklik 100 cm Malzeme EPS Levha Genişlik 50 cm Kalınlık 5 cm Renk Siyah Kullanım Yeri İç ve dış yüzeylerde,Isı Yalıtımı, ambalaj vb. Paketiçi 10 adet 5 m2 alan kaplamaktadır. Ürünlerinizi 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

SON YAZILAR